trusted online slot malaysia  Święta tuż tuż...
Święta tuż tuż... PDF Drukuj

BOŻONARODZENIOWE  PRZEDSTAWIENIA

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia w przedszkolu, to czas, w którym dzieci poznawały tradycje z nimi związane, przygotowywały się do świątecznego spotkania z bliskimi. Wspólne świętowanie, spotkania z rodzicami na stałe wpisały się w harmonogram uroczystości przedszkolnych i są kontynuowane od wielu lat. W naszym przedszkolu spotkania z rodzicami odbyły się w każdej grupie wiekowej. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym na który składały się wiersze, piosenki, tańce. Nie bez znaczenia pozostaje także udział rodziców którzy przygotowali piękne stroje oraz ciasta dzięki temu jasełka nabrały niepowtarzalnego wyrazu. Wzruszenie dorosłych, łezka w oku, gorące owacje były wyrazem uznania dla małych artystów. Po występach dzieci było wspólne kolędowanie, zabawy integracyjne, strojenie choinki lub przygotowywanie kart i innych ozdób świątecznych. Miłym akcentem uroczystości było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie nawzajem życzeń.