trusted online slot malaysia  Koncert kolęd z okazji Dnia Babci i Dziadka
Koncert kolęd z okazji Dnia Babci i Dziadka PDF Drukuj

W dniu 9 i 10 stycznia 2020 roku w Kościele O. Franciszkanów w Wieluniu odbył się Koncert kolęd z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci od 3 do 6 lat. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze oraz znane kolędy i pastorałki, między innymi: Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Pastuszek bosy, Pastorałka od serca…. Były także najserdeczniejsze życzenia.

Babcia i Dziadek – wyrozumiali, uśmiechnięci i pełni wigoru, zasługują w dniu swojego święta na szczególne podziękowania i życzenia.

Kochamy ich przede wszystkim za wsparcie. To oni wysłuchują, wspierają, gdy wyrozumiałość rodziców bywa na krańcu wytrzymałości. To oni przytulają i obdarowują szerokim uśmiechem od razu, kiedy przekroczy się próg ich domu. Stają w obronie, gdy tego potrzebujemy. To oni byli i są ogromnym wsparciem.

Dlatego zawsze warto pamiętać o Dniu Babci (21 stycznia) i Dniu Dziadka (22 stycznia).

Na zakończenie uroczystości wszyscy przybyli goście otrzymali upominki i słodycze.