trusted online slot malaysia  W służbie człowiekowi
W służbie człowiekowi PDF Drukuj

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Wieluniu

uczestnikami niezwykłego spotkania w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej

19 października w Czytelni Biblioteki w ramach cyklu „ W służbie człowiekowi ”odbyło się spotkanie dzieci z grup 5 - 6 latków oraz 6 – latków z Komendantem Straży Miejskiej w Wieluniu.

Jarosław Surma - Komendant Straży Miejskiej przybliżył dzieciom z Przedszkola nr 1 specyfikę pracy strażnika miejskiego oraz obowiązki, jakie spoczywają na osobach wykonujących ten zawód. Przedszkolaki poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także miały okazję do zadania licznych pytań. Dzieci wysłuchały również fragmentu książki Joanny Krzyżanek „Zasady bezpieczeństwa nie tylko dla przedszkolaków”. Niewątpliwą atrakcją wydarzenia okazała się prezentacja samochodu, którym na co dzień poruszają się pracownicy straży miejskiej.