trusted online slot malaysia  Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka PDF Drukuj

28 października odbyła się ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do przedszkola - Pasowanie na Przedszkolaka! Podniosłe chwile rozpoczęły się od serdecznego powitania Kochanych Dzieci i przedstawienia przez nich krótkiej części artystycznej, w której zaprezentowały swoje umiejętności – udowadniając tym samym, jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki oraz zabawy rytmiczno – ruchowe. Po części artystycznej, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały, że m.in. zawsze będą Zuchami i dobrymi kolegami. Po złożonej obietnicy Pani Dyrektor Anna Płuciennik dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz prezent – niespodziankę, w postaci pięknej książki, która na pewno umili dzieciom czas. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Kochane Dzieci, witamy Was w gronie Przedszkolaków i życzymy samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.