trusted online slot malaysia  Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka PDF Drukuj

"Pasowanie na Przedszkolaka ”

Pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola  nr 1 w Wieluniu. Dzieci z grupy 3 latków oraz 3 – 4 latków wystąpiły z programem artystycznym: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Uroczyście złożyły  „ślubowanie przedszkolaka”, po którym zostały symbolicznie przyjęte do grona wychowanków przedszkola. Pani dyrektor Anna Płuciennik osobiście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Dzieci otrzymały upominki oraz dyplomy, które upamiętnią te chwile na długie lata.