Mikołaj 2015 PDF Drukuj

Odwiedziny Św. Mikołaja w Przedszkolu nr 1 w Wieluniu

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowują piosenki oraz wiersze, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą.

Wreszcie nadszedł dzień – 04 grudnia br., na który dzieci czekały  z utęsknieniem – do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj! Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Podczas oglądania występów artystycznych dzieci z poszczególnych grup wiekowych, szczodrze obdarowywał przedszkolaków uśmiechem i pochwałami oraz uczestniczył we wspólnych zabawach. Każde dziecko otrzymało wspaniały prezent - królowały zabawki, które rozpromieniały twarze przedszkolaków, a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Dzieci długo wspominały te chwile, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

 

| Designed by ONE iT & GruArt |

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information