trusted online slot malaysia  Dzień Babci i Dziadka 2016
Dzień Babci i Dziadka 2016 PDF Drukuj

w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Wieluniu

21 i 22 stycznia są szczególnymi dniami - to święto Babć i Dziadków. W tym czasie wnukowie wyrażają im swoją wdzięczność, a powodów do podziękowania jest bardzo wiele. Ich troska i opieka, opowiadanie o dziejach rodziny, przekazywanie tradycji i wiele, wiele innych. Kochają, wspierają, pocieszają, a na każde zmartwienie znajdują rozwiązanie.

W tym szczególnym dniu „ 21 stycznia ” dzieci z grupy 4 - latków  wyraziły swą wdzięczność za trud, oddanie oraz za wszystko, co otrzymują od Babć i Dziadków na co dzień. Przedszkolaki przedstawiły wzruszający program artystyczny oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem, a atmosfera spotkania owiana była rodzinnym ciepłem. Takie przecież zawsze i wszędzie wnosi obecność naszych Babć i Dziadków.