trusted online slot malaysia  Bal Karnawałowy 2016
Bal Karnawałowy 2016 PDF Drukuj

W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W WIELUNIU

„ W karnawale...w karnawale dookoła wielkie bale.
Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma! ”

Zgodnie z tą piękną staropolską tradycją w dniu 01.02.2016 r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Wieluniu odbył się bal karnawałowy. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje karnawałowe stroje, które zostały uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Balową salę wypełniły wdzięczne księżniczki, wróżki, pszczółki i motylki, nieustraszeni kowboje, rycerze, policjanci i strażacy oraz bohaterowie znanych bajek, kreskówek i komiksów. Wesoła i skoczna muzyka, a także wspaniałe konkursy i zabawy rytmiczno – ruchowe prowadzone przez wodzireja wprawiały wszystkich w doskonały nastrój. Na dzieci czekał także słodki poczęstunek, który dodał energii do dalszej zabawy. Salę balową wypełniła nie tylko barwna muzyka, ale przede wszystkim radosny śmiech rozpromienionych  i szczęśliwych dzieci. Niech żyje bal!