trusted online slot malaysia  Mikołaj
Mikołaj PDF Drukuj

Święty Mikołaj z wizytą w Przedszkolu nr 1

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego bardzo starannie. Wreszcie dzisiaj nadszedł ten moment, na który dzieci czekały z utęsknieniem cały rok!

Do Przedszkola nr 1 przybył Święty Mikołaj! Dzieci zaprezentowały dla specjalnego gościa program artystyczny: wiersze, piosenki oraz zabawy rytmiczno – ruchowe. Każdy maluch otrzymał od Mikołaja wspaniały prezent – zabawki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Niezwykłe spotkanie zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.